середа, 1 липня 2015 р.

День Конституції і свято молоді.


В переддень Дня Конституції в закладах Шотівської сільської ради було проведено ряд заходів.
В Сільській бібліотеці бібліотекарем  було презентовано читачам літературу про історію  Конституції України, добірку матеріалів про Гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію. А з  користувачами  різновікової категорії проведено годину державності
 « Оберіг нашої державності» з переглядом відео « Конституцію Знаємо, поважаємо»
      28 червня у Будинку культури села Шотівка відбулося святкування Дня Конституції України та Дня молоді.
      Святковий вечір відкрили директор СБК Богдан Сергій та сільський бібліотекар Тищенко Олена, які зокрема зазначили:
   «Саме Конституція України є свідченням креативності української нації, підтвердженням того, що українці здатні на великі творіння. Хочеться, аби наш народ розумів, що відзначаючи державні свята, у тому числі і День Конституції, вони виявляють повагу насамперед до самих себе.
   Не менш важливим є свято День молоді. День тієї частини суспільства, яка є найбільш радикальною, найбільш креативною, яка є рушієм соціальних та політичних процесів у будь-якій державі світу».
    Після привітання відбулося нагородження кращої молоді села. Від імені сільської ради та громади села були відзначені грамотами та грошовими преміями: Терещенко Аліна, Сабадаш Лілія, Усов Євген, Кузьменко Максим, Чапленко Руслан, Кузьменко Олена, Гайко Вікторія, Васильєва Юлія – за активну участь у культурно-масовому, громадському та спортивному житті села. За відданість своїй професії були відзначенні головний бухгалтер Кириченко Лілія Збігнівна та механізатор особистого господарства Кошель Олександр Васильович. Також грамотами було відзначено колектив художньої самодіяльності за участь у районному огляді аматорських колективів.
   Потім відбувся святковий концерт, який підготували аматори Шотівської сцени. Своїми талантами, присутніх у залі, тішили Артем Дідич та Даша Сімакова(гуморески),співали Ліза Бачуріна, Дмитро Гайко, Ауріка Побиванець, Віка та Настя Карнаух, Стелла Галстян, Влад Богдан та Костя Кондрат, Віка Порубльова, Інна та Женя Тібець («Повітряний поцілунок»), вокальний гурт «Господарочка»,танцювали Влад Стукало, Тимчук Анастасія, Оксана та Вікторія Виперайленко, Вєроніка Рабчун та Чебан Ліза, Даша Жук (Гурт «Феєрія»). Протягом концерту всіх присутніх веселили своїми жартами ведучі Сухорук Микола та Сергій Богдан.
      А по завершені всі бажаючи були запрошені на святкову дискотеку.

 
Немає коментарів:

Дописати коментар