пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Славимо День Перемоги

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.
Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю.
Ось і у селі Шотівка 9 Травня відбувся Святковий мітинг.  Згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити зібралися  діти війни, школярі, вчителі,односельчани. Учні школи розказували вірші, співали пісні про війну.
В кінці мітингу діти стали учасниками флешмобу у вигляді масового танцю. Всі були одягнені в вишиванки на підтримку цілісності нашої держави.Немає коментарів:

Дописати коментар